Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu
Kontakt

Toto je ověřovací provoz nového webu ÚOOÚ. Původní stránky Úřadu naleznete na old.uoou.cz.

Poskytnutá informace dne 9. září 2022

Na základě zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, poskytl Úřad pro ochranu osobních údajů dne 9. září 2022 požadované informace, a to v první části v tomto znění: 

Vzhledem k tomu, že Úřad pro ochranu osobních údajů neověřoval soulad zpracování osobních údajů dle GDPR prostřednictvím kamerového systému ani na základě podnětu a ani na základě kontrolního plánu na adrese V Mexiku 451, Klecany (kdy minimálně od roku 2015 na adrese V Mexiku 451, Klecany žádná kontrola kamer a kamerového systému neproběhla), nedisponuje informacemi o tomto kamerovém systému.   

Ve zbylé části dotazů s odkazem na informace zveřejněné v dokumentech K provozování kamer a kamerových systémů a Co dělat, když soused používá kameru: Často kladené otázky podle oblastí zpracování údajů, kde lze dohledat informace ohledně provozování kamer a kamerových systémů a působnosti Úřadu pro ochranu osobních údajů v této oblasti, případně informace, jak se bránit proti nevhodnému používání kamer souseda.