Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu
Kontakt

Toto je ověřovací provoz nového webu ÚOOÚ. Původní stránky Úřadu naleznete na old.uoou.cz.

  1. Úvod
  2. Média
  3. Pro mládež
  4. Bezpečně na internetu

Bezpečně na internetu

Cookies 

Je toho hodně, co můžeme na internetu ztratit. Nedejte to hackerům zadarmo! Podcast Jany Magdoňové a Jana Cibulky z Českého rozhlasu o tom, jak se chránit při brouzdání po internetu.

Jak být na internetu v bezpečí

Populární youtuber Jirka Král a společnost Avast vás naučí, jak být na internetu v bezpečí na svém portálu Buď safe online!

O internetové bezpečnosti

Seznam se bezpečně, projekt internetové televize Stream.cz o internetové bezpečnosti, na kterém se podílí i zpěvák Ben Cristovao.

Jak na internet

Osvětový projekt sdružení CZ.NIC formou zábavných, dvouminutových videí, moderovaných sympatickým Romanem Zachem, přibližuje divákům širokou problematiku internetu. Vše naleznete na strankách jaknainternet.cz.

Jak se bránit na internetu

Příručka z dílny neziskové organizace IuRe. Internet může být někdy dost nebezpečné místo. Digi-obránci vám však ukážou pár efektivních tipů a triků, jak se bránit!

Jak bezpečně platit na internetu

Online platby představují dnes asi nejrychlejší a nejpohodlnější způsob placení. Co si pohlídat a na co zaměřit, aby byly pro nás a naše úspory zároveň také co nejbezpečnější, shrnul ve svém krátkém videu měsíčník dTest.

Ultimátní příručka pro soukromí na Androidu

Na první pohled nejdou Android a soukromí moc dohromady. Google je přece známý pro své reklamní praktiky a shromažďování ohromného množství uživatelských dat. V realitě nám však dává překvapivě velikou kontrolu nad tím, co se s našimi daty stane. Však se přesvědčte z tohoto povedeného článku deníku Computerworld sami.

Internetem bezpečně

Webová iniciativa, která si formou různorodých vzdělávacích aktivit klade za cíl zvýšit povědomí uživatelů o rizicích v internetovém prostředí. internetembezpecne.cz